Martwisz się z powodu rzadkich włosów ?

Mikrowłókna DrJones rozwiążą Twój problem w kilkadziesiąt sekund !

Jak to działa?

W tubce Dr Jones znajdują się tysiące maleńkich mikrowłókien naładowanych elektrostatycznie. Mają one postać drobniutkich włosków, które zbudowane są z czystej keratyny. Keratyna to główny budulec ludzkich włosów dlatego mikrowłókna Dr Jones są bezpieczne zarówno dla włosów jak i dla skóry głowy. Po posypaniu nimi przerzedzonych miejsc na głowie prześwity skóry głowy znikają natychmiast, a włosy odzyskują gęstość i przede wszystkim naturalny wygląd. Są również przyjemne w dotyku i łatwiej się układają. Zarówno mikrowłókna jak i sama tubka poddane zostają naładowaniu elektrostatycznemu przez co bardzo mocno trzymają się we włosach. Można w nich spać, pocić się, ćwiczyć, a nawet spacerować w deszczu lub silnym wietrze. Mikrowłókna schodzą dopiero przy myciu włosów dowolnym szamponem.

Przed użyciem
Po 30 sekundach

Poniżej przedstawiony został sposób użycia DrJones w czterech prostych krokach.

Krok 1

Włosy należy umyć i wysuszyć używając czystego i suchego ręcznika. Najlepiej zaraz po wysuszeniu włosów ułożyć fryzurę.

Krok 2

Stosując mikrowłókna Dr Jones posypujemy tylko te miejsca, gdzie widoczna jest skóra głowy. Jeśli przypadkiem mikrowłókna spadną na czoło lub ubranie wystarczy je strzepnąć ręką, są one trwale koloryzowane więc nie pozostawiają żadnych śladów.

Krok 3

Po naniesieniu mikrowłókien na włosy, należy je pogładzić delikatnie palcami by równomiernie rozprowadzić je po przerzedzonych włosach. W tym celu można również użyć szczotki lub grzebienia. Jeśli nadal widoczne będą prześwity skóry głowy lub gęstość włosów niewystarczający czynność należy powtórzyć.

Krok 4

Na samym końcu włosy powinno się polakierować by utrwalić fryzurę i wzmocnić przyczepność mikrowłókien do włosów.

Przed użyciem Po użyciu
Przed użyciem Po użyciu
Copyright by DrJones.pl All right reserved.