Martwisz się z powodu rzadkich włosów ?

Mikrowłókna DrJones rozwiążą Twój problem w kilkadziesiąt sekund !

Dostepne kolory

Dobieranie odpowiedniego koloru
Przy dobieraniu koloru mikrowłókien zaleca się zwrócenie uwagi na kolor włosów u ich podstawy. Włókna posypuje się tylko na skórę głowy, a nie na całą długość włosów dlatego tak ważne jest by kolor mikrowłókien był jak najbardziej zbliżony do koloru włosów przy skórze głowy. W przypadku włosów siwiejących lub z pasemkami należy wybrać kolor, który odpowiada kolorowi większości włosów lub zamówić oba kolory. Przy włosach farbowanych kolor mikrowłókien powinien być zbliżony do koloru farby.

7 naturalnych kolorów
Mikrowłókna Dr Jones dostępne są w 8 naturalnych kolorach. Odcienie ciemnego brązu i czarnego są do siebie bardzo podobne, natomiast inne kolory wyraźnie się od siebie różnią. Dr Jones dostępny jest również w kolorze siwym dla włosów siwiejących.

Łączenie kolorów
Istnieje możliwość łączenia mikrowłókien Dr Jones w celu uzyskania lepszego efektu. W tym przypadku zaleca się użycie najpierw jaśniejszego odcienia mikrowłókien, a następnie ciemniejszego. W taki sam sposób nakładamy kolory na włosy siwiejące – najpierw siwy, a następnie naturalny kolor swoich włosów.

Wymiana koloru
W przypadku źle dobranego koloru mikrowłókien należy odesłać preparat z prośbą o wymianę na jaśniejszy lub ciemniejszy odcień.

Przed użyciem Po użyciu
Przed użyciem Po użyciu
Copyright by DrJones.pl All right reserved.