Martwisz się z powodu rzadkich włosów ?

Mikrowłókna DrJones rozwiążą Twój problem w kilkadziesiąt sekund !

Opinie klientów

Poniżej przedstawione zostały opinie dotyczące mikrowłókien Dr Jones. Opinie te w większości pochodzą od naszych stałych klientów w USA i Kanady, gdzie Dr Jones jest najbardziej popularny oraz z różnych forów internetowych z całego świata.


Dr Jones włókna budujące włosy
Autor: Al Ungulocci Jr.

Zaniemówiłem z wrażenia gdy zobaczyłem swoje włosy po zastosowaniu Dr Jones. Od lat mam poważny problem z łysieniem i już widoczne są prześwity skóry głowy. Ale od czasu, kiedy zacząłem stosować mikrowłókna Dr Jones znów mam głowę pełną włosów i co najlepsze nikt nie jest w stanie tego zauważyć, gdyż włókna dają bardzo naturalny wygląd.

Ekspert
Autor Lucy from Danbury, CT

Od ponad 20 lat zajmuję się włosami. Jestem stylistką i na co dzień mam do czynienia z różnymi problemami z nimi związanymi. Wielu moich klientów zwraca się do mnie o pomoc w przypadku łysienia. Dobrze znam różne ala - pogrubiacze do włosów i cieszę się, że wreszcie pojawił się taki, którego działanie rzeczywiście zgadza się z jego opisem. Aby uzyskać idealny efekt należy kilka razy poćwiczyć jego nakładanie, ale naprawdę warto. Zachęciłam już wielu moich klientów do skorzystania z tego produktu.

Dr Jones
Autor: Bruce

Niestety mam problemy z włosami i widoczne przerzedzenia na głowie. Dr Jones pomaga mi zatuszować łyse miejsca i przy tym włosy wyglądają naturalnie. Odzyskałem pewność siebie i już nie zamartwiam się, że ktoś będzie ukradkiem spoglądał na moje włosy. Moim zdaniem to produkt wysokiej jakości choć mógłby być trochę tańszy.

Świetny produkt
Autor: Somebody from Texas

Wielokrotnie już próbowałam podobnych produktów dostępnych na rynku – były znacznie droższe, a rezultaty nijakie. Dr Jones jest bardzo wydajny dlatego wystarcza mi na długo. Jest prosty w użyciu i idealnie tuszuje prześwity skóry głowy. Znalazłam go w Internecie i na pewno nie zamienię go na żaden inny.

Po prostu super!
Autor: Sylvester

Wasz produkt zrobił na mnie duże wrażenie. Mam 45 lat i przyznam się, że raczej nie wierzę w rzeczy powypisywane w internecie – ładne strony, rewelacyjne produkty, niskie ceny itp. Jednak coś mi mówiło, że warto wypróbować. Zamówiłem i po zastosowaniu moje przerzedzone włosy zniknęły, a moja głowa znów była pełna włosów. Co więcej w czasie nakładania nic się nie rozsypało. Byłem również miło zaskoczony, gdyż oprócz wielu moich znajomych, których wtajemniczyłem w mój sekret nikt nie jest w stanie zauważyć, że mam jakieś problemy z włosami. Polecam ten produkt osobom, które są w trakcie kuracji przeciw wypadaniu włosów lub po prostu chcą wyglądać lepiej mimo problemu łysienia.

Dr Jones – naprawdę działa !
Autor: Michaella from Soath Dakota
Działanie tego produktu jest o wiele lepsze niż sobie to wyobrażałam. Po bokach głowy mam widoczne przerzedzenia, ale po zastosowaniu niewielkiej ilości mikrowłókien Dr Jones staja się niewidoczne.

Tylko Dr Jones
Autor: Jeanette from Vanice

Skorzystałam już z wielu produktów o podobnym działaniu, ale to właśnie Dr Jones okazał się najlepszy dla moich włosów. Serdecznie Polecam.

Znów mam piękną żonę!
Autor: Rafał z Polski

Jesteśmy z sobą już od 30 lat razem. Od kilku lat żonie zaczęły nadmiernie wypadać włosy, czym się bardzo przejmowała. Dla mnie ciągle była piękna, ale ona tego nie rozumiała. Na 52 urodziny kupiłem jej Dr Jones i wiecie co? Żona odmłodniała o jakieś 20 lat! Jest zachwycona i częściej uśmiechnięta.

Bardzo zadowolony
Autor: Artur z Polski
Kupiłem ten preparat raczej z ciekawości – tak jak cała większość. Jestem jeszcze bardzo młody (20 lat), ale już od kilku lat wypadają mi włosy. Mam już widoczne przerzedzenia na czubku głowy. Dla tak młodego człowieka to naprawdę jest poważny problem. Musiałem coś z tym zrobić i dlatego zamówiłem Dr Jones. Jestem zachwycony i bardzo szczęśliwy bo nie widać już moich przerzedzeń, a włókna wyglądają jak prawdziwe włosy. Na pewno będę go stosował jeszcze przez wiele lat, a jeśli będzie taka potrzeba to i przez całe życie!

Przed użyciem Po użyciu
Przed użyciem Po użyciu
Copyright by DrJones.pl All right reserved.